Fotkyzadarmo.sk je stránka určená pre fotografov amatérov aj profesionálov, ktorí sem môžu nahrať svoje fotografie, aby si ich bežní ľudia, blogeri, grafici a wedizajnéri mohli stiahnuť a použiť ich zdarma pre svoje vlastné prípadne komerčné použitie.

Fotografie na našom webe sú plne dostupné zadarmo a spadajú pod licenciu Creative Commons CC0 a neobsahujú autorské práva. Preto je možné si fotografie stiahnuť a použiť pre vlastnú ako aj komerčnú potrebu bez toho, aby sa uviedol autor alebo náš web ako zdroj. Každopádne, spomenutie nás ako fotkyzadarmo.sk alebo autora fotografie stále poteší.

Fotografie môže pridať ktokoľvek, ak spĺňajú naše podmienky a prejdú schválením. Po schválení sú dostupné na voľné použitie. Stačí sa len u nás zaregistrovať, potvrdiť registráciu cez potvrdzujúci email a môžete začať.

Svoj profil alebo fotografiu si môžete kedykoľvek zmazať, a to bez udania dôvodu. Fotografie je možné zdieľať na sociálnych sieťach, a to bez nutnosti uvádzania zdroja, autora alebo webu.

Registrácia u nás a prispievanie fotografií na portál má niekoľko výhod. Svojimi fotkami sa môžete prezentovať a zviditeľniť na verejnosti. Na svojom profile môžete taktiež prezentovať svoju vlastnú webovú stránku, profily na sociálnych sieťach alebo svoj Instagram. Je to jednoduché a celé zdarma.

Podeľte sa s ostatnými o svoje fotografie. Jednoducho pridávajte alebo zadarmo sťahujte fotky a obrázky na www.fotkyzadarmo.sk